stalexander_org (stalexander_org) wrote in st_alexander,
stalexander_org
stalexander_org
st_alexander

Парафіяльні оголошення на ІII неділю Адвенту (Gaudete)

Christmas-Candles-HD-Wallpapers-4
Рік B, III тиждень псалтирі
Колір літургійних шат - рожевийЛітургійні читання:
Іс 61, 1-2а. 10-11
1 Сол 5, 16-24

Євангеліє: Йн 1, 6-8. 19-28

З’явився чоловік, посланий від Бога; ім’я йому Йоан. Він прийшов, аби свідчити, свідчити про Світло, щоб усі повірили через нього. Не був він Світлом, а прийшов засвідчити про Світло. І це свідчення Йоана, коли юдеї з Єрусалима послали до нього священиків і левитів, щоб вони запитали його: Хто ти? І він визнав, не відмовився, а визнав: Я – не Христос. І запитали його: То хто ж ти? Ти Ілля? – І він відповів: Ні! – Ти пророк? – І він відповів: Ні! Вони ж сказали йому: То хто ж ти такий? Щоб ми дали відповідь тим, які послали нас, що ти сам про себе скажеш? Він відповів: Я – голос того, хто кличе в пустелі: Рівняйте дорогу Господеві! – як сказав пророк Ісая. Були послані й від фарисеїв. Тож вони запитали його і сказали йому: Чому ти хрестиш, коли ти не Христос, не Ілля і не пророк? Йоан у відповідь їм сказав: Я хрещу водою, але серед вас стоїть Той, Кого ви не знаєте, який іде за мною, але був ще до мене, – я Йому не гідний розв’язати ремінця на взутті! Це сталося у Витанії, на другому боці Йордану, де Йоан хрестив.


Сьогоднішня ІІІ Неділя Адвенту розпочинає тиждень молитов про християнське життя родин.

У вівторок, 16 грудня, розпочинається Новенна (Дев'ятниця) перед Різдвом Христовим.
Цього тижня в нашій парафії відбуватимуться Адвентові Реколекції, які проведе священник з Ордену Братів Менших о. Радослав Ходаніцький OFM. Початок духовних вправ - в четвер, 18 грудня під час Божої Служби о 18:00. Реколекції проголошуватимуться 19, 20 і 21 грудня під час усіх св. Мес. Щиро запрошуємо!
В період Адвенту відправляються Роратні Св. Меси на честь Непорочної Діви Марії.В цьому році вони відправлятимуться кожного ранку за наступним розкладом:


7:00 - годинки до Пресвятої Діви Марії;
7:30 - Роратня Св. Меса (українською мовою);
після Св. Меси - молитва Св. Розарію;
9:00 - Св. Меса польською мовою

Щиро запрошуємо усіх на Адвентові Богослужіння!


Запрошуємо до парафіяльної крамнички придбати Різдвяні облатки, котрими будемо ділитися при святковому столі у Святий Вечір!
Також у кіоску можна придбати нове число "Католицького вісника", темою якого є Таїнство Рукоположення. Часопис розповідає про те, ким є священник, які має обов'язки та якою має бути співпраця із ним мирян.
Нагадуємо усім про сповідь перед святом. Дуже просимо не відкладати на останній момент, а також пам'ятати про тих, хто не може самостійно прийти до храму, та допомогти їм зустрітися зі священником для сповіді.


Джерело зображення

Приготуйте путь Господній! Прямими зробіть стезі Йому!


Tags: Адвент, парафіяльні оголошення
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments