?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

church%2520of%2520Our%2520Lady%2520and%2520the%2520English%2
В нашій парафії відновлює свою роботу Легіон Марії (лат. Legio Mariae) — католицький апостольський рух мирян з метою проповідування всім народам Євангелії, а також за для освячення членів цього руху працею на Божій ниві.
В ході регулярних зустрічей учасники руху читають молитви Легіону та Розарій. Місія Легіону — допомагати Діві Марії привести всі душі до Христа.
Цей рух складається з активних католиків і діє в повному й безумовному підпорядкуванні Папі Римському, єпископам та парафіяльним священикам. Варто підкреслити, що цей рух виник майже за півстоліття до появи «Декрету про Апостольство Мирян» II Ватиканського Собору.
З часів Пія XI Легіон має особливе благословення та захист Римських Первосвящеників. Саме цьому Папі належить часто цитована фраза: «"Легіон Марії"! — яка щаслива назва!» Сама ж організація діє в рамках Вселенської Церкви та є виявом апостольської ревності католиків.

До сфери діяльності Легіону входить:

Відвідування абортаріїв з метою порятунку ще ненароджених дітей;
Відвідування лікарень для духовної підтримки пацієнтів;
Діяльність по запобіганню проституції;
Проведення зустрічей з молоддю на теми духовного життя;
Євангелізація людей в містах і селах;
Катехизація — як в формі катехетичних класів, так через відвідування вдома;
Допомога в реабілітації колишніх алкоголіків та наркоманів;
Роздача на власні кошти християнських атрибутів (іконок, медальйонів, літератури тощо).

Всі ці заходи легіонери проводять не для власної вигоди, але в ім'я братньої любові. Метод дії Легіону полягає не в нав'язуванні своєї думки, а у встановленні дружньої атмосфери, де кожний ділиться своєю думкою, приводить аргументи й вільно робить висновки. Діяльність Легіону, як показав час, виявилася успішною, про що свідчить його швидке поширення.

Запрошуємо на зустріч 18 грудня 2014 на 19:00 у приміщенні 2-го класу! Особливо чекаємо активну молодь, багату ідеями та бажанням розвивати нашу спільноту!Офіційна сторінка: http://www.legionofmary.ie/