?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry


17 листопада у нашій парафії відбулась дуже важлива подія - Голова Конференції Римо-Католицьких єпископів України, архиєпископ-митрополит Львівський Мечислав Мокшицький презентував свою другу книгу-розповідь про Папу Івана Павла ІІ. Офіційна презентація відбулася у книгарні Є того ж дня.
Книга видана Католицьким медіа-центром накладом 4 тисячі примірників і є спільним проектом митрополита та Бридіги Грисяк, журналіста TVN24, нагорожденої медаллю Івана Павла ІІ за популяризацію його вчення.
Книга розповідає про те, як святий Іван Павло ІІ святкував Різдво та Пасху серед близьких йому людей. Ставши Папою Римським, він привніс у ватиканський побут нові традиції, які робили свята справді родинними: польські традиційні страви, колядування (навіть телефоном), вертеп, різдвяна ялинка та інше. Про все це можна прочитати у книзі "Місце для кожного" - символічна назва, бо у серці Івана Павла ІІ дійсно було місце для кожної людини.

Презентації передувала Служба Божа за мир в Україні за заступництва св. Папи Івана Павла ІІ, яку митрополит Львівський співслужив із Ординарієм Києво-Житомирської дієцезії, архієпископом Петром Мальчуком та Ординарієм Луцької дієцезії, єпископом Віталієм Скомаровським та священникам дієцезії.

Архиєпископ-митрополит наприкінці презентації відповів на запитання присутніх. Прослухати запис можете тут: https://drive.google.com/file/d/0B2X2CqW8RGvgZTk1TVJUZHkyeWpCb3FSaFNCcTJlUk45U0RJ/view?usp=sharing

Фото тут: http://s125.photobucket.com/user/Sart_ua/library/arcybiskup%20Mieczyslaw