stalexander_org (stalexander_org) wrote in st_alexander,
stalexander_org
stalexander_org
st_alexander

Архиєпископ Мечислав Мокшицький у парафії св. Олександра


17 листопада у нашій парафії відбулась дуже важлива подія - Голова Конференції Римо-Католицьких єпископів України, архиєпископ-митрополит Львівський Мечислав Мокшицький презентував свою другу книгу-розповідь про Папу Івана Павла ІІ. Офіційна презентація відбулася у книгарні Є того ж дня.
Книга видана Католицьким медіа-центром накладом 4 тисячі примірників і є спільним проектом митрополита та Бридіги Грисяк, журналіста TVN24, нагорожденої медаллю Івана Павла ІІ за популяризацію його вчення.
Книга розповідає про те, як святий Іван Павло ІІ святкував Різдво та Пасху серед близьких йому людей. Ставши Папою Римським, він привніс у ватиканський побут нові традиції, які робили свята справді родинними: польські традиційні страви, колядування (навіть телефоном), вертеп, різдвяна ялинка та інше. Про все це можна прочитати у книзі "Місце для кожного" - символічна назва, бо у серці Івана Павла ІІ дійсно було місце для кожної людини.

Презентації передувала Служба Божа за мир в Україні за заступництва св. Папи Івана Павла ІІ, яку митрополит Львівський співслужив із Ординарієм Києво-Житомирської дієцезії, архієпископом Петром Мальчуком та Ординарієм Луцької дієцезії, єпископом Віталієм Скомаровським та священникам дієцезії.

Архиєпископ-митрополит наприкінці презентації відповів на запитання присутніх. Прослухати запис можете тут: https://drive.google.com/file/d/0B2X2CqW8RGvgZTk1TVJUZHkyeWpCb3FSaFNCcTJlUk45U0RJ/view?usp=sharing

Фото тут: http://s125.photobucket.com/user/Sart_ua/library/arcybiskup%20Mieczyslaw
Tags: Києво-Житомирська дієцезія, архієпископ Мечислав Мокшицький, архієпископ Петро Мальчук, меси, події, єпископ Віталій Скомаровський
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments